JA-152SHM* - bezprzewodowy czujnik wstrząsów, przechyłu
Połączony czujnik wstrząsów, przechyłu, ze stykiem magnetycznym i wejściem uniwersalnym. W trybie wykrywania wstrząsów reaguje na wibracje i wstrząsy. W trybie wykrywania pochylenia reaguje na zmianę swojego położenia. Potrafi wykryć...
Kod produktu: 2301-047 EAN: 8595614124546 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Połączony czujnik wstrząsów, przechyłu, ze stykiem magnetycznym i wejściem uniwersalnym. W trybie wykrywania wstrząsów reaguje na wibracje i wstrząsy. W trybie wykrywania pochylenia reaguje na zmianę swojego położenia. Potrafi wykryć obce pole magnetyczne i w ten sposób zapobiec ewentualnemu sabotażowi ze strony obcego źródła pola magnetycznego. Czujka magnetyczna może być obsługiwana za pomocą magnesu lub do wejścia uniwersalnego można podłączyć magnes zewnętrzny.
| Typ urządzenia | bezprzewodowy czujnik wstrząsów, przechyłów, kontaktu magnetycznego |
| Wejście zewnętrzne | tak, 1 x uniwersalny NC |
| Zasilacz | 1x bateria alkaliczna AA |
| Maks. pobór prądu | 80 mA |
| Żywotność baterii | około 2 lat |
| Częstotliwość robocza | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (w linii wzroku) |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















