JA-153E-WH* - biały - bezprzewodowy wg. klawiaturę i moduł RFID
JA-153E to dwukierunkowo komunikujący się bezprzewodowy moduł dostępowy z klawiaturą i czytnikiem RFID umożliwiający sterowanie systemem bezpieczeństwa. Zawiera jeden segment sterujący i w razie potrzeby można go wyposażyć w maksymalnie...
Kod produktu: 2305-042 EAN: 8595614127967 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-153E to dwukierunkowo komunikujący się bezprzewodowy moduł dostępowy z klawiaturą i czytnikiem RFID umożliwiający sterowanie systemem bezpieczeństwa. Zawiera jeden segment sterujący i w razie potrzeby można go wyposażyć w maksymalnie 20 segmentów sterujących.
| Typ modułu | bezprzewodowy moduł dostępowy z klawiaturą i czytnikiem |
| Zasilacz | 2 baterie alkaliczne AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Żywotność baterii | 1–2 lata w zależności od ustawienia |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zakres | ok. 200 m (teren otwarty) |
| Pobór energii | 0,5 W przy zastosowaniu zewnętrznego zasilacza |
| Karta | 125 kHz |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















