JA-180B * - bezprzewodowy. akustycznie wykrywacz stłuczonego szkła
Czujka zbicia szyby służy do oceny alarmu poprzez wybicie szyby w drzwiach, oknach, witrynach sklepowych itp. Czujka wyróżnia się wysoką odpornością na fałszywe alarmy, które mogą powodować dźwięki przypominające rozbicie szyby....
Kod produktu: 0104-135 EAN: 8594052539875 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka zbicia szyby służy do oceny alarmu poprzez wybicie szyby w drzwiach, oknach, witrynach sklepowych itp. Czujka wyróżnia się wysoką odpornością na fałszywe alarmy, które mogą powodować dźwięki przypominające rozbicie szyby.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy. akustycznie wykrywacz stłuczonego szkła |
| Zasilacz | typ LS (T) 14500 (3,6V / 2,4 Ah AA) |
| Żywotność baterii | około 3 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 100 m (widoczność bezpośrednia) |
| Obszar wykrywania | do 9m |
| 3 poziomy bezpieczeństwa | ČSN EN 50131-1, ČSN CLC / TS 50131-2-7-1, ČSN EN 50131-5-3 poziom 2 |
| Wymiary | 107x28x24mm |
| Środowisko | II. wewnętrzny generał |
| Temperatura robocza | -10°C do +40°C |
| Waga | 55 gramów |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















