JA-185B * - bezprzewodowa akustycznie det. potłuczone szkło mini
Mały czujnik zbicia szyby wykrywa stłuczenie szyb i drzwi w zainstalowanym pomieszczeniu. Czujka wykorzystuje analizę zmiany ciśnienia powietrza w pomieszczeniu w połączeniu z detekcją charakterystycznego dźwięku tłuczonego szkła. Rodzaj...
Kod produktu: 0105-154 EAN: 8594052537154 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Mały czujnik zbicia szyby wykrywa stłuczenie szyb i drzwi w zainstalowanym pomieszczeniu. Czujka wykorzystuje analizę zmiany ciśnienia powietrza w pomieszczeniu w połączeniu z detekcją charakterystycznego dźwięku tłuczonego szkła.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy akustycznie det. potłuczone szkło mini |
| Zasilacz | Bateria litowa typu LS (T) 14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) |
| Żywotność baterii | około 3 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 100 m (widoczność bezpośrednia) |
| Środowisko | II. wewnętrzny generał |
| Temperatura robocza | -10°C do +40°C |
| 3 poziomy bezpieczeństwa | poziom 2 według ČSN EN 50131-1, ČSN CLC / TS 50131-2-7-1, ČSN EN 50131-5-3 |
| Wymiary | 88x46x22mm |
| Waga | 60 gramów |
| Obszar wykrywania | do 9 m² |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















