JE-H(St)H BdFE180 PH120 4x2x0,8 - kabel do montażu EPS
Skrętka 4-parowa działająca w przypadku pożaru i zmniejszonej palności. Rodzaj kabla dla EPS Wykonanie 4 pary skręcone Średnica żyły 0,8 mm Przekrój żył 0,5 mm2 Zastawianie Folia AL Izolacja HFFR Kolor Pomarańczowy Średnica żyły 0,8...
Kod produktu: 1105-041 EAN: 8595584618380 Producent: 2M Kablo
- Opis
- Zapytanie o produkt
Skrętka 4-parowa działająca w przypadku pożaru i zmniejszonej palności.
| Rodzaj kabla | dla EPS |
| Wykonanie | 4 pary skręcone |
| Średnica żyły | 0,8 mm |
| Przekrój żył | 0,5 mm2 |
| Zastawianie | Folia AL |
| Izolacja | HFFR |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Średnica żyły | 0,8 mm |
| Średnica kabla | 10 mm |
| Masa | 120 kg |
| napięcie robocze | 0,3 kV |
| Napięcie testowe | 0,8 kV |
| Odporność na ogień | zgodnie z IEC 332-3/TS EN 50266 |
| Emisje dymu | zgodnie z IEC 61034-1-2 |
| Żrące produkty odpadowe | zgodnie z IEC 50267-2-2 |
| Integralność ogniowa | zgodnie z IEC 60331-21 |
| Odporność na ogień | zgodnie z IEC 50200 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















