JI-114Z — koncentrator Ethernet PoE — 4 porty
Koncentrator Ethernet służy do łatwej i szybkiej rozbudowy sieci lokalnej. Wyposażony jest w cztery wydajne porty PoE do transmisji danych i zasilania kamer IP JABLOTRON jednym kablem. Koncentrator obsługuje zarówno sieci 10 Mb/s, jak i 100...
Kod produktu: 0110-137 EAN: 8595614123921 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Koncentrator Ethernet służy do łatwej i szybkiej rozbudowy sieci lokalnej. Wyposażony jest w cztery wydajne porty PoE do transmisji danych i zasilania kamer IP JABLOTRON jednym kablem. Koncentrator obsługuje zarówno sieci 10 Mb/s, jak i 100 Mb/s.
| Rodzaj urządzenia | Koncentrator Ethernet PoE — 4 porty |
| Zasilacz | 51 V prądu stałego |
| Maks. obecny | 1,25 A |
| Wyjście komunikacyjne | 5x RJ-45 Ethernet 10/100 Mb/s |
| Liczba portów PoE | 4 |
| Porty | 1 (pierwszy port) Port priorytetowy |
| Maks. obciążenie jednego wyjścia | 30 W (pojedynczy por) |
| Maks. obciążenie wyjściowe | 58 W |
| Typ PoE | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Maksymalna długość kabla | 150 m ROZSZERZ Wył (10/100 Mb/s) 250 m ROZSZERZ Wł (10 Mb/s) |
| Szybkość transmisji sieci | Ethernet: 10 Mb/s (półdupleks) / 20 Mb/s (pełny dupleks) Szybki Ethernet: 100 Mb/s (półdupleks) / 200 Mb/s (pełny dupleks) |
| Obsługiwane protokoły | Ethernet: Kat. 3 lub wyższy, UTP/STP Fast Ethernet: Kat. 5 lub wyższy, UTP/STP |
| Szybkość transmisji sieci | 1 Gb/s |
| Środowisko | 10% do 90% wilgotności bez kondensacji |
| Nieruchomości | Zakres temperatur przechowywania: -40°C do +70°C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Waga | 300g |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















