Kabel z kamerą CEL-TEC PipeCam 20 Profi 13 Soft
Bardziej miękki kabel o długości 20 metrów z kamerą 13 mm i uchwytem do kamer PipeCam Profi. Wymiary Ř 13,5 mm × 150 mm Czujnik Kolorowy CMOS 1/4" MT9V139 Materiał Stal nierdzewna 304 Szklana pokrywa szkło szafirowe Różnica 728x560...
Kod produktu: 1905-019 EAN: 8595584645898 Producent: CEL-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bardziej miękki kabel o długości 20 metrów z kamerą 13 mm i uchwytem do kamer PipeCam Profi.
| Wymiary | Ř 13,5 mm × 150 mm |
| Czujnik | Kolorowy CMOS 1/4" MT9V139 |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Szklana pokrywa | szkło szafirowe |
| Różnica | 728x560 |
| Soczewica | Kąt widzenia = 60°, F2,8 mm |
| Okładka | IP68 |
| Blask | 6x diod LED |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
Sonda HD Ø 3,9 mm / 1 m do WÖHLER VE xxx HD
1 058,71 zł
Żarówka halogenowa 3,5 V
221,17 zł
Zapasowa osłona głowicy VIS 400 / 2000
299,07 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















