Kamera CEL-TEC PipeCam 30 Superion HD
Główne cechy: Wysoka rozdzielczość wideo 1280x720 Licznik odległości rozwinięcia i oznaczeń na kablu (metry/stopy) Nagrywaj wideo/audio i rób zdjęcia jednym dotknięciem Funkcja Zoom (8 poziomów) Wbudowany nadajnik 512 Hz i kamera...
Kod produktu: 2301-024 EAN: 8595584657273 Producent: CEL-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Główne cechy:
- Wysoka rozdzielczość wideo 1280x720
- Licznik odległości rozwinięcia i oznaczeń na kablu (metry/stopy)
- Nagrywaj wideo/audio i rób zdjęcia jednym dotknięciem
- Funkcja Zoom (8 poziomów)
- Wbudowany nadajnik 512 Hz i kamera samopoziomująca
- Opcja zdjęcia podczas nagrywania
- Obsługa wyjścia i wejścia CVBS (kompozytowe wideo).
- Obsługa maksymalnie 256 GB karty SD / napędu flash USB / czytnika kart
- Żywotność baterii 4 godziny
- Skrzynia do przechowywania narzędzi

| Rozmiar aparatu | ø 23 x 240 mm |
| Różnica | 1280x720 |
| Rozmiar czujnika | 1/3" |
| Kąt strzału | 90° |
| Blask | 12x diod LED |
| Zasięg kamery | IP68 |
| Wirówki w pakiecie | 40 i 80 mm |
| Materiał soczewki | szkło szafirowe |
| Nadaje się do rurociągów | 60 - 200 mm |
| Nadajnik do lokalizacji kamery | tak, 512 Hz |
| Kamera samopoziomująca | Tak |
| Wymiary szpuli kablowej | ø 350 x 71 mm |
| Długość kabla | 30 metrów |
| Licznik odległości | Tak |
| Średnica kabla | 4-żyłowy kabel koncentryczny o średnicy 6,3 mm |
| wyświetlacz LCD | Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,1 cala, 1024 x 600 |
| Wymiary LCD | 280 x 220 x 37,5 mm |
| Składowanie | Dysk USB/karta SD do 256 GB/czytnik kart USB-C OTG |
| Zbliżać się | 8 poziomów (cyfrowe) |
| Format wideo | AVI |
| Format zdjęcia | JPG |
| Bateria | 6000 mAh 12 V |
OXE InspCam Compact 60 Pan Tilt Kabel 9 mm
29 912,27 zł
CEL-TEC PipeCam 20 Verso 17mm MC Soft
5 489,44 zł
CEL-TEC PipeCam 40 Master 2
10 776,14 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika




















