Kamera inspekcyjna Wöhler VIS 700 HD
Wöhler VIS 700 HD Kamera Wöhler VIS 700 oferuje wszystko, czego oczekuje profesjonalista: obrazy o wysokiej rozdzielczości w jakości HD, funkcję ustawiania ostrości na określonej lokalizacji oraz praktyczne sterowanie obrotową/odchylaną...
Kod produktu: 7450 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Akcesoria (1)
- Zapytanie o produkt
Wöhler VIS 700 HD
Kamera Wöhler VIS 700 oferuje wszystko, czego oczekuje profesjonalista: obrazy o wysokiej rozdzielczości w jakości HD, funkcję ustawiania ostrości na określonej lokalizacji oraz praktyczne sterowanie obrotową/odchylaną głowicą kamery za pomocą joysticka. Idealne warunki do inspekcji rur odpływowych, przewodów spalinowych i powietrznych oraz urządzeń przemysłowych.
Szeroki zakres zastosowań kamer inspekcyjnych i ich zalety
- Ekran dotykowy HD – odchylany, obracany i odłączany monitor zapewnia ostry obraz pod każdym kątem
- regulowany zakres ostrości
- optyka obracana o 360° i przechylana o 180° – nawet najmniejsze wady nie pozostaną ukryte
- zintegrowany nadajnik w głowicy kamery do określania położenia za pomocą lokalizatora Wöhler L 200
- elektroniczna odległość i kąt głowicy kamery są wyświetlane na wyświetlaczu
- Funkcja domowa do ustawiania głowicy kamery w pozycji prostej - wyświetlacz równoległy do tuby
- głowica kamery kolorowej o średnicy 40 mm i długości 60 mm
- licznik elektroniczny z wyświetlaczem na monitorze
- Praca niezależna od sieci dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu z czasem pracy do 4 godzin
- mobilny w pełni wyposażony w solidną, dwukomorową obudowę
- szybkie i skuteczne czyszczenie drążka kamery dzięki wyjmowanemu bębnowi kamery
- Jakość obrazu HD dzięki cyfrowemu czujnikowi o wysokiej rozdzielczości
- wodoodporna obrotowa/odchylana głowica kamery kolorowej o średnicy 40 mm
- Intuicyjna obsługa za pomocą 7-calowego wyświetlacza dotykowego HD i joysticka
- wyświetlacz długości i kąta do orientacji w rurze
- Opcja komentarza: do zdjęć można dodać opis uszkodzeń, a do filmu komentarze.
- transmisja na żywo przez WLAN
Dane techniczne
| Monitor: | |
| Wymiary obudowy: | Wymiary: 250x155x54 mm |
| Wyświetlacz TFT: | 7"/16:9 1280 x 800 pikseli |
| Wyjście wideo: | HDMI |
| Waga: | 860g |
| Zasilanie: | USB-C 5 V/3 A 3,7 V, 42 Wh litowo-jonowy |
| Godziny otwarcia: | 4 h (stan baterii wyświetlany na wyświetlaczu) |
| Temperatura pracy: | 0 ... 40 °C |
| Temperatura przechowywania: | -20 ... 50 °C |
| Głowica kamery obrotowej/wychylnej Wöhler Ø 40: | |
| Typ: | 1/2,7" kolorowy CMOS |
| Odległość ogniskowania: | 27mm ... ∞ |
| Oświetlenie: | 10 białych diod LED |
| Ochrona: | wodoszczelność zgodna z IP 67 (30 min do 1 m głębokości) |
| Wymiary: | Średnica 40x60 mm |
| Częstotliwość transmisji lokalizatora: | 9,2 kHz |
| Słup kamery: | |
| Długość: | 30 minut |
| Wymiary: | 8,6 x 5,6 mm (owalny) |
| Licznik elektroniczny: | |
| Wyróżnienie: | 23mm |
| Maks. odchylenie: | 5% wartości mierzonej |
| Nagrywanie/przechowywanie: | |
| Maks. Rozmiar karty SD: | 32 GB |
| Technologia: | SD lub SDHC, klasa prędkości 10 |
| Pojemność nagrywania: | ok. 3 GB/h |
| Rozdzielczość nagrywania: | 1280 x 720 HD, maks. 25 klatek na sekundę |
| Format nagrania: | Plik AVI (H264) |
| Walizka dwukomorowa: | |
| Wymiary: | 18 x 44 x 50 cm (dł. x szer. x wys.) |
| Całkowita masa, wliczając monitor, głowicę kamery i drążek popychający: | 10kg |
| Odbiornik lokalizatora (opcjonalnie): | |
| Wyświetlacz: | graficzny wyświetlacz położenia głowicy kamery |
| Impedancja wyjściowa słuchawek: | Typ 32 Ohm |
| Zasilanie: | Akumulator litowo-jonowy 3,7 V |
| Temperatura pracy: | 0 ... 40 °C |
| Temperatura przechowywania: | -10 ... 40 °C |
| Waga: | 605g |
| Wymiary: | 32 x 14 x 7 cm (dł. x szer. x wys.) |
Zakres dostawy
- Jednostka monitora Wöhler VIS 700 z 7-calowym kolorowym monitorem HD TFT panoramicznym
- w tym kabel połączeniowy 1,5 m i akumulator litowo-jonowy
- osłona przeciwsłoneczna
- litowo-jonowy
- Głowica kamery kolorowej Wöhler HD obrotowa/odchylana Ø 40, odłączana
- Karta SD 32GB
- szpula z drążkiem kamery - 8,6 x 5,6 mm, długość 30 m, wyjmowana do czyszczenia
- 3 wymienne plastikowe soczewki do głowicy kamery
- 1 podkładka antypoślizgowa
- Adapter do ładowania USB
- walizka dwukomorowa
Nowe funkcje kamery inspekcyjnej VIS 700:

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika




















