Kamera słoneczna Viking PRIME-4G
Kamera Viking PRIME 4G Solar 4K>
Solarna kamera 4K Viking PRIME 4G, która posiada panoramiczny obiektyw o kącie widzenia 180°, stopień ochrony IP66 (ważny tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. czujnik...
Kod produktu: VPRIME4G EAN: 8595656509011 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera Viking PRIME 4G Solar 4K
>Solarna kamera 4K Viking PRIME 4G, która posiada panoramiczny obiektyw o kącie widzenia 180°, stopień ochrony IP66 (ważny tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. czujnik PIR - zasięg 8m, wykrywanie ruchu człowieka i widzenie nocne. Kamerę można również podłączyć do zasilanego panelu słonecznego, dzięki czemu kamera staje się niezależna od sieci energetycznej.
.

Działa tylko z kartą SIM 4G (nie jest kompatybilny z kartami SIM Orange), a kod PIN na karcie musi być dezaktywowany.
Kamera łączy się przez modem 4G (FDD:B1/3/5/7/8/20; TDD:B38/40/41; WCDMA:B1/5/8; GSM:850/900/1800Mhz) i zapewnia rozdzielczość do 4K, umożliwiając obserwację szczegółowych obrazów.
Do przechowywania nagrań można wykorzystać zarówno gniazdo karty pamięci (do 128 GB), jak i pamięć masową
.Przesyłane filmy są kodowane w formatach H.264+ oraz H.265.
Kamerą można sterować i konfigurować za pomocą aplikacji NiView, która jest dostępna zarówno w App Store (urządzenia Apple, system operacyjny iOS), jak i w Google Play (dla urządzeń z systemem Android).
Link do pobrania aplikacji mobilnej TUTAJ.

Kamera solarna Viking PRIME 4G może być zasilana za pomocą panelu słonecznego, dołączonego do zestawu, o mocy wystarczającej do naładowania akumulatora kamery (18000mAh) przy optymalnym nasłonecznieniu i prawidłowym ustawieniu trybu pracy kamery. Można też ładować kamerę za pomocą power banku lub innego źródła, albo bezpośrednio z sieci dzięki wejściu USB-C.
>Inteligentna aplikacja NiViewzdalny dostęp, gdzie można monitorować to, co dzieje się przed kamerą w czasie rzeczywistym, wybierać spośród 3 trybów pracy (tryb normalny, tryb adaptacyjny i tryb nagrywania ciągłego) oraz kontrolować ustawienia obrazu (kąt, odtwarzanie nagrań, ustawienia kamery i konta użytkownika).
Kamera Viking PRIME 4G posiada również zarówno mikrofon, jak i głośnik, co pozwala na dwustronne audio. Wśród innych rzeczy są dwa źródła światła, które oferują nagrywanie kolorowego obrazu do
Kluczowe cechy Viking PRIME 4G
- Panoramiczna kamera 4K/8MP z łącznością 4G i zasilaniem słonecznym.
- Ultra szerokokątny monitoring z dwoma obiektywami 180°.
- Czas pracy kamery do 80 dni bez zasilania słonecznego (test laboratoryjny)
- Rozdzielczość 4K (4096*2160)
- 4G (TD-LTE, TD-LTE/LTE FDD TD-LTE/LTE-FDD)
- 6W panel słoneczny z 2-metrowym kablem przedłużającym, wbudowana bateria 18000 mAh (panel słoneczny można zainstalować oddzielnie)
- Dwukierunkowy interkom głosowy.
- Pamięć masowa w chmurze i na karcie TF maks. 128 GB.
- Obsługa zdalnego podglądu/odtwarzania poprzez Android, IOS APP (APP: NiView).
- Nagrywanie wideo i budzenie za pomocą PIR + wykrywanie ruchu człowieka (zasięg 8 m).
- 24-godzinne nagrywanie wideo + nagrywanie wyzwalane - nagrywaj wideo zgodnie z wcześniejszymi instrukcjami wyzwalania
- Konstrukcja z podwójnym źródłem światła, pełne widzenie nocne w kolorze z odległości 20 m, widzenie nocne w podczerwieni z odległości 40 m
- Dwuobiektywowy - Dwa obiektywy (2,8 mm każdy) połączone w super szerokokątny widok, poczwórny zoom cyfrowy (zoom).
- Dwukanałowy - podgląd panoramiczny i zbliżeniowy.
- Obsługa wykrywania ruchu człowieka i automatycznego śledzenia ruchu człowieka.
- Wodoodporność IP66.

| Ceny usługi Cloud Storage: | |
| 30-dniowa subskrypcja (3-dniowy zapis archiwum w chmurze) | 3.99 USD |
| 30-dniowa subskrypcja (7-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 4,99 USD |
| 30-dniowa subskrypcja (30-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | $5.99 |
| 360-dniowa subskrypcja (3-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 39.90 USD |
| 360-dniowa subskrypcja (7-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 49.90 USD |
| 360-dniowa subskrypcja (30-dniowy zarchiwizowany zapis w chmurze) | 59.90 USD |
| Informacje techniczne: | |
| Model | Viking PRIME 4G |
| General | |
| Główny procesor | Ingenic-T40 |
| Application Support System | Android + iOS |
| Image Sensor | 2 x sensor CMOS |
| Image Compression/Video Format | H.264+/H.265 |
| Resolution | 4Mp + 4MP |
| Połączenie internetowe | 4G (TD-LTE,TD-LTE/LTE-FDD/LTE-FDD) |
| Wykrywanie | |
| Tryb wykrywania | PIR + rozpoznawanie człowieka |
| Detection Distance | 0 - 8 m |
| Kąt wykrywania | 180° |
| Notice/Unnotice | Phone Notification |
| Night Vision | |
| Full Color Night Vision | 0.00001 Lux |
| IR LED | Światła podczerwone LED w odległości 40m |
| Białe światło LED | białe światło LED w odległości 20m |
| Audio | |
| Wbudowany głośnik | pobór mocy ±3W |
| Wbudowany mikrofon | monitoruje głos do 20 metrów |
| Optics | |
| Dual-lens | 2.8mm + 2.8mm połączony widok panoramiczny |
| Resolution | 4K (4096*2160) |
| Storage | |
| Przechowywanie w chmurze | w aplikacji |
| Karta TF | Karta TF max. 128Gb |
| Bateria i wydajność | |
| Tryb zasilania | Panel słoneczny + wbudowana bateria |
| Panel słoneczny (materiał) | Panel monokrystaliczny, silikonowy |
| Wydajność panelu słonecznego | 6W |
| Pojemność baterii | 18,000 mAh |
| Image Capture Consumption | 3W |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 0.003W |
| Battery-only runtime | do 80 dni bez zasilania SP (test laboratoryjny) |
| Odpowiedni adapter do ładowania - parametr: | DC 5V/2A |
| Other | |
| Środowisko użytkowania | wewnątrz i na zewnątrz |
| Temperatura pracy | -20° - 60°C |
| Wilgotność robocza | 0% - 90% RH |
| Weight | 1.5 Kg |
| Rozmiar produktu | 155 x 220 x 143 mm |
| Wymiary opakowania | 250 x 230 x 188 mm |
| ochrona IP | IP66 (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są pokryte np. silikonową osłoną ochronną) |

Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















