SD5A232GB-HNR - 2 Mpix Starlight, 150 m, 32-krotny zoom, wejścia/wyjścia alarmowe, SMD4.0, ochrona obwodowa, automatyczne śledzenie 3.0, twarze
Zewnętrzna kamera antywandalowa WizSense Starlight. Automatyczne śledzenie obiektów 3.0, wykrywanie SMD 4.0, perymetr z kategoryzacją ludzi/pojazdów, twarze, QuickPick. 2 Mpix, obiektyw 4,5-144 mm (kąt 58,4°-3,0°), 32 x zoom, smart IR 150 m,...
Kod produktu: 2312-060 EAN: 6923172585202 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera antywandalowa WizSense Starlight. Automatyczne śledzenie obiektów 3.0, wykrywanie SMD 4.0, perymetr z kategoryzacją ludzi/pojazdów, twarze, QuickPick. 2 Mpix, obiektyw 4,5-144 mm (kąt 58,4°-3,0°), 32 x zoom, smart IR 150 m, micro SD, audio, alarm I/O. Obrót 0°-360°, pochylenie -15°-90°, 300 presetów, 8 tras, 5 wzorów, 5 skanów. Zasilanie PoE+ lub 24 VDC (w zestawie), uchwyt PFB305W w zestawie.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Liczba elementów | PTZ |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.8" 2Megapikselowa matryca STARVIS™ CMOS |
| Czułość na światło | Kolor: 0.005 lux@F1.6 CZARNO-BIAŁY: 0,0005 lux@F1.6 0 lux (IR on) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD 4.0, wykrywanie twarzy, automatyczne śledzenie 3.0, Quick Pick |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 150 m |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 4,5-144 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 58,4°-3,0° | Zoom optyczny | 32 x |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i aplikacje IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| Pan kamery | 0°-360° |
| Pochylenie kamery | -15°-90° | Automatyczne pochylenie kamery | Ustawienie.Ruch kamery | 300 ustawień wstępnych, 8 ścieżek, 5 wzorów, 5 skanowań, funkcja automatycznego śledzenia 3.0 |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | inteligentna detekcja ruchu SMD 4.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, wykrywanie twarzy, funkcja szybkiego wybierania, funkcja automatycznego śledzenia 3.0 do śledzenia poruszających się obiektów |
| Funkcje regulowane | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Defog, obrót obrazu, Zoom cyfrowy, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2/1 |
| Karta SD | Micro SD (maks.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE+ lub 24 VDC/Basic: 10 W Maks.: 22 W (włączony oświetlacz + grzałka + wentylator) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne | Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















