SD5A445GB-HNR - 4Mpix Starlight, zoom 45x, 150m, AI, SMD4.0, automatyczne śledzenie, zabezpieczenie przed wandalizmem
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera IP PTZ serii WizSense z funkcją automatycznego śledzenia ruchu 3.0 i ochroną obwodową SMD 4.0, sztuczną inteligencją, wykrywaniem twarzy. Rozdzielczość 4 Mpix, 45-krotny zoom optyczny i oświetlenie IR 150...
Kod produktu: 2303-071 EAN: 6923172585752 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera IP PTZ serii WizSense z funkcją automatycznego śledzenia ruchu 3.0 i ochroną obwodową SMD 4.0, sztuczną inteligencją, wykrywaniem twarzy. Rozdzielczość 4 Mpix, 45-krotny zoom optyczny i oświetlenie IR 150 m. Obrót kamery 360° (ciągły), nachylenie -15° do +90° (auto flip). Zasilanie PoE+ lub 24 VDC. Stopień ochrony IP67, zasilacz i uchwyt ścienny w zestawie. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | PTZ |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,8" 4-megapikselowy CMOS STARVIS™ |
| Wrażliwość na światło | Kolor: 0,005 luksa przy F1,6 Czarno-biały: 0,0005 luksa przy F1,6 0 luksów (podczerwień włączona) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD 4.0, automatyczne śledzenie 3.0, wykrywanie twarzy, szybki wybór |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 150 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 3,95 -177,75 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 65,7°–1,9° |
| Zoom optyczny | 45 razy |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2560 x 1440 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| Panoramowanie kamerą (PAN) | 0°-360° |
| Pochylenie kamery (TIL) | -15°+90°, automatyczne obracanie o 180° |
| Automatyczne ustawienia ruchu kamery | 300 presetów, 8 tras, 5 wzorów, automatyczne skanowanie, automatyczne śledzenie |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, zasady IVS, ochrona obwodowa z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 4.0, wykrywanie twarzy, automatyczne śledzenie ruchu |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD4.0, EIS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, odmgławianie, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | 1/1 |
| Alarm we/wy | 2/1 |
| karta SD | Micro SD (maks. 512 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE+ lub 24VDC/13-22 W (źródło w zestawie) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















