SF 100 RSST czerwony - płaska syrena i lampa ostrzegawcza
Płaska syrena piezoelektryczna z lampą ostrzegawczą do zastosowań wewnętrznych, EN54-3, 32 tony, 2 poziomy głośności. dwa tryby powiadamiania o alarmie (alarm, ewakuacja). Aktywuje się go poprzez podanie na zaciski napięcia 24 V....
Kod produktu: 0908-561 EAN: 8595584652797 Producent: Teletek
- Opis
- Zapytanie o produkt
Płaska syrena piezoelektryczna z lampą ostrzegawczą do zastosowań wewnętrznych, EN54-3, 32 tony, 2 poziomy głośności. dwa tryby powiadamiania o alarmie (alarm, ewakuacja). Aktywuje się go poprzez podanie na zaciski napięcia 24 V. Możliwość wyboru aktywacji wyłącznie sygnalizacji dźwiękowej lub optycznej (przełącznik DIP).
| Zasilacz | 20-28 V= |
| Obecne zużycie | 8,5–25 mA |
| Ustawienia raportu | zaciski Aalarm i Evac |
| Dostosuj głośność | 2 poziomy 94dB/102dB @ 1m ton typu 27 |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Kolor | czerwony |
| Okładka | IP21C |
| Certyfikat | EN54-3 |
| Blok zacisków | drut 0,4 - 1,5 mm |
| Dokumentacja | Instrukcja montażu – Instrukcja montażu |
| Częstotliwość | lampa ostrzegawcza 1 Hz |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















