Solarny bank energii Viking W24W 24000mAh
Solarny powerbank zewnętrzny VIKING W24W 24000mAh>
Powerbank solarny VIKING W24W o podwyższonej odporności IP67 (obowiązuje tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną), przeznaczony...
Kod produktu: VSPW24W EAN: 8595656506515 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Solarny powerbank zewnętrzny VIKING W24W 24000mAh
>Powerbank solarny VIKING W24W o podwyższonej odporności IP67 (obowiązuje tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną), przeznaczony do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, gdzie potrzebujesz bardziej wytrzymałego i nieograniczonego źródła zasilania. Dzięki nowemu panelowi słonecznemu o szczytowej mocy 300 mA, możesz naładować ten powerbank w dowolnym momencie.
>Jego 100% odporność na wodę i zabrudzenia sprawia, że jest to przydatny pomocnik podczas raftingu, biwakowania, wakacji, wycieczek pieszych, rowerowych itp. gdzie szczególnie docenisz jego mocną i trwałą obudowę.
>
Kluczowe cechy:
>- 3x port wyjściowy z obsługą technologii szybkiego ładowania Qualcomm® QC 3.0 i Power Delivery
- Bezprzewodowe ładowanie do 10W!
- Ochrona IP67 - całkowicie wodoodporny i odporny na kurz i inne zabrudzenia korpus powerbanku (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną)
- 1W mocna dioda LED o mocy 120LM i zasięgu do 30 metrów
- 3 tryby oświetlenia LED (światło stałe, światło przyciemnione, stroboskop)
- Obsługa dwukierunkowego złącza USB-C (wejście i wyjście)
- Wbudowany karabińczyk w korpusie power banku dla łatwego mocowania
- Zewnętrzny karabińczyk w zestawie
- Potężny panel słoneczny 300mA (moc szczytowa do 400mA)
- Postęp ładowania power banku za pomocą panelu słonecznego jest wyświetlany przez diodę LED umieszczoną bezpośrednio w panelu słonecznym
- 3 możliwe opcje ładowania VIKING W24W z obsługą QC3.0

Korzysta z 3 portów wyjściowych (2x USB-A, 1x USB-C) z obsługą szybkiego ładowania Qualcomm® QC 3.0 i Power Delivery, możesz ładować dowolną małą elektronikę, w tym tablety i NTB, z maksymalną mocą ładowania 18 W.
Nowością w powerbanku W24W jest także ładowanie bezprzewodowe o mocy do 10W!
Porty USB-C i micro USB są przeznaczone do szybkiego ładowania samego powerbanku. Oba z maksymalną mocą ładowania do 18W! Możesz także użyć ładowania słonecznego lub połączyć obie metody.

Oprócz pełnej funkcjonalności VIKING W24W, docenisz również potężną latarkę POWER LED (120LM).
Jakościowe osłony uszczelniające wszystkich portów USB zapobiegają przedostawaniu się wody i brudu do power banku w każdej sytuacji, nawet jeśli cały power bank zostanie zanurzony w wodzie.
>

| Specyfikacja techniczna: | |
| Marka: | Viking |
| Model: | VIKING W24W 24000mAh Solar Power Bank |
| Pojemność | .24000mAh/89Wh | .
| Bateria: | Li-Pol |
| Rozmiar: | 180*89*30mm |
| Waga: | 553g |
| Bezprzewodowe ładowanie bezprzewodowe: | 10W Max |
| Napięcie/prąd wyjściowy USB QC3.0: | 2x 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Napięcie/prąd wyjściowy USB-C: | 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Napięcie/prąd wejściowy USB-C: | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Wejście micro USB: | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Min. liczba ładowań: | 700x |
| Czas ładowania: | około 5 godzin przy użyciu mocy ładowania 18W, około 9 godzin przy użyciu minimalnej mocy ładowania 10W |
| Akcesoria: | kabel do ładowania micro USB, USB-C, instrukcja w języku angielskim, karabińczyk |
| wskaźnik LED: | Wyświetla stan pojemności PB. |
| LED light: | 120LM, 3 tryby, zasięg ponad 30m |
| Wydajność panelu słonecznego: | 5V 300mA (moc szczytowa do 400mA) 2Wmax |
| Materiał: | ABS + PC |
| Ulubione: | IP67, w pełni wodoodporny, pyłoszczelny (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są pokryte np. silikonową osłoną ochronną) |
| Typ ochrony: | Ochrona przeciwprzepięciowa Ochrona przeciwprzepięciowa Surge Protection Zabezpieczenie przed samorozładowaniem Ochrona przed niebezpiecznym rozładowaniem Automatyczna kontrola prądu i napięcia ładowania |

Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















