SP5500+ - na pokładzie 2x5 wejść, 2x PGM
Centrala bezpieczeństwa typu mieszanego SPECTRA SP+ przeznaczona jest do zastosowań małych i średnich. Na płycie centrali znajduje się 5 wejść z możliwością podłączenia 10 wejść w połączeniu ATZ, pozostałe wejścia można...
Kod produktu: 2207-018 EAN: 8595584656719 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Centrala bezpieczeństwa typu mieszanego SPECTRA SP+ przeznaczona jest do zastosowań małych i średnich. Na płycie centrali znajduje się 5 wejść z możliwością podłączenia 10 wejść w połączeniu ATZ, pozostałe wejścia można podłączyć za pomocą ekspanderów, np. wejść kluczowych lub czujek bezprzewodowych z odbiornikiem MG-RTX3. Centralę można podzielić na dwa obszary, a do sterowania systemem można wykorzystać 32 hasła użytkowników. Częścią central jest komunikator stacjonarny, przeznaczony do komunikacji na PCO lub telefonie publicznym. Centrale serii + charakteryzują się zwiększoną liczbą portów dla komunikatorów IP/PCS.
| Maks. ilość wejść w systemie | 32 |
| Liczba kodów użytkownika | 32 |
| Liczba regionów | 2 |
| Zasilacz | 16 V~, 20/40 VA |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 0,7A |
| Maks. pobór prądu z wyjścia BELL | 1 A |
| Pobór mocy rozdzielnicy | 52mA |
| Rezerwowy prąd ładowania akumulatora | 350/700 mA |
| Zalecana bateria zapasowa | 12 V, 18 Ah/7 Ah |
| Maksymalna długość autobusu /całkowita/ | 230 m |
| Maksymalna długość magistrali do modułu | 75 m |
| Maks. ilość modułów w systemie | 15 |
| Liczba wejść (wejść) na płycie centrali | 5 (ATZ 10) |
| Wyjścia PGM na centrali | 2x przekaźnik optyczny 100 mA polaryzacja +/- |
| Detektory autobusowe | NIE |
| Strefy bezprzewodowe | 32, z nadbudową radiową |
| Maks. ilość wyjść PGM w systemie | 16 |
| Bezprzewodowe wyjścia PGM | 16 |
| Historia wydarzeń | 512 |
| Liczba numerów telefonów w PCO | Kopia zapasowa 2 + 1 |
| Liczba numerów telefonów na telefon publiczny | 5 |
| Automatyczne włączanie | tak, w zależności od czasu, spokój w systemie |
| Bezprzewodowe sterowanie za pomocą pilota | Tak |
| Repeater zwiększający zasięg | RPT1 |
| Oprogramowanie | BabyWare |
| Mobilna aplikacja | BlueEye (Android, iOS) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















