SR230-868 - bezprzewodowa syrena zewnętrzna MAGELLAN
Bezprzewodowa syrena zewnętrzna z sygnalizacją akustyczną i optyczną. Przeznaczony do central SPECTRA SP, MAGELLAN i EVO. Sygnalizację rozwiązuje przetwornik piezoelektryczny i 4 diody LED o wysokiej jasności Sabotaż kontroluje otwarcie...
Kod produktu: 2107-010 EAN: 8595584659970 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa syrena zewnętrzna z sygnalizacją akustyczną i optyczną. Przeznaczony do central SPECTRA SP, MAGELLAN i EVO. Sygnalizację rozwiązuje przetwornik piezoelektryczny i 4 diody LED o wysokiej jasności Sabotaż kontroluje otwarcie obudowy i zdjęcie sygnalizatora ze ściany. Zarówno centrala jak i sygnalizator monitorują obecność sygnalizatora, sprawdzany jest również stan akumulatorów. Polecenie z klawiatury może służyć do wyłączenia sabotażu dla serwisu. Zasilanie zapewniają 3 baterie alkaliczne C, które są standardową częścią dostawy. Syrena dostarczana jest na częstotliwość 868 MHz.
| Rodzaj syreny | bezprzewodowa syrena zewnętrzna z migaczem |
| System bezprzewodowy | MAGELLAN |
| Częstotliwość | 868 MHz |
| Zakres | 70 m² |
| Zasilacz | 3x bateria alkaliczna C |
| Żywotność baterii | do 3 lat (bez alarmu) |
| Sygnalizacja akustyczna | syrena piezoelektryczna |
| Wydajność akustyczna | 100 dB/m² |
| Sygnalizacja optyczna włączenia syreny | czerwony migacz stroboskopowy 1Hz |
| Aktualizacja oprogramowania | tak |
| Budowa | powierzchnia - 4 otwory montażowe |
| Ubić | tak, detekcja zdjęcia ze ściany, otwarcia syreny |
| Liczba syren na system | 4 |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















