Szyna gniazda - wpuszczana Viking LZ60
"Your space, your style, your drawers - always to your liking and mood!"
Szyna szuflady - wpuszczana Viking LZ60>
Odkryj nowoczesne prowadnice i moduły szuflad VIKING, które zawsze dostosowują się do każdego szczegółu Twojej...
Kod produktu: VLZ60G EAN: 8595656508106 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
"Your space, your style, your drawers - always to your liking and mood!"
Szyna szuflady - wpuszczana Viking LZ60
>Odkryj nowoczesne prowadnice i moduły szuflad VIKING, które zawsze dostosowują się do każdego szczegółu Twojej przestrzeni.
Wybierz długość prowadnicy, kolor i typ szuflady i zbuduj idealne, spersonalizowane rozwiązanie. Moduły szuflad w szynach można wymienić w dowolnym momencie i dostosować do aktualnych potrzeb.
Podtynkowa szyna szufladowa Viking LZ60 ma długość 60 cm, umożliwia podłączenie do 7 modułów szuflad

Kluczowe cechy:
- Łatwa obsługa: Moduły można łatwo przesuwać po torze i obracać w razie potrzeby, co pozwala szybko dostosować zasilanie do aktualnych wymagań.
- Bezpieczna i solidna konstrukcja: Szyna gniazda wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium, aby zapewnić długą żywotność i ochronę przed przegrzaniem. Taśma uszczelniająca chroni przed kurzem i przypadkowym kontaktem, zmniejszając możliwość porażenia prądem.
- Wysoka moc: Dzięki mocy do 8000 W i obciążeniu poszczególnych modułów do 2500 W, listwa ta jest idealna dla wymagających urządzeń domowych i sprzętu biurowego.
- Elegancki i czysty wygląd: Innowacyjna konstrukcja eliminuje plątaninę kabli i zapewnia estetyczną przestrzeń. Gładka powierzchnia jest również łatwa w czyszczeniu i konserwacji.

Wygoda i prostota
Obróć moduł o 45°, aby go wyłączyć bez konieczności odłączania. Moduł można łatwo przesuwać w lewo i w prawo. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany modułu na inny, wystarczy go obrócić o 90° i wyjąć.

Udoskonal swój dom lub biuro już dziś
Dzięki prowadnicom i modułom do szuflad VIKING zyskujesz całkowitą swobodę! Żadnych kompromisów - te produkty rozwijają się wraz z Twoimi pomysłami na idealny dom lub miejsce pracy.
"Twoja przestrzeń, Twój styl, Twoje szuflady - zawsze zgodnie z Twoimi pomysłami i nastrojem!"

Zakres dostawy:
1 szt - Szyna szuflady - wpuszczana Viking LZ60
| Specyfikacja techniczna: | |
| Model: | Viking LZ60 Drawer Rail - Mortise |
| Rodzaj prowadnicy: | Removable |
| Materiał: | stop aluminium |
| Rated output: | 8000 W |
| Rating current: | 32 A |
| Nominal Voltage: | 230V |
| Nominalna częstotliwość: | 50 Hz |
| Nominalne napięcie izolacji: | 500V |
| Ochrona : | IP20 |
| Wymiary: | 8 cm x 2 cm x 60 cm |
| Waga: | 800g |
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















