TAL-12
Dwuprzewodowy magnetyczny styk wtykowy przeznaczony do montażu podtynkowego w oknach, drzwiach itp. Z przedłużonymi zaciskami, średnica 9,2 mm, długość 19 mm, kolor biały, odległość robocza maks. 17 mm.Rodzaj kołek kontaktowy magnetyczny...
Kod produktu: 1701-006 EAN: 8595584637411 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dwuprzewodowy magnetyczny styk wtykowy przeznaczony do montażu podtynkowego w oknach, drzwiach itp. Z przedłużonymi zaciskami, średnica 9,2 mm, długość 19 mm, kolor biały, odległość robocza maks. 17 mm.
| Rodzaj | kołek kontaktowy magnetyczny |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Odległość robocza | 17 mm |
| Okablowanie | 2 przewody o długości ok. 40 cm |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Ubić | Nie |
| Budowa | wpuszczany |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | kołek kontaktowy magnetyczny |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Odległość robocza | 17 mm |
| Okablowanie | 2 przewody o długości ok. 40 cm |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Ubić | Nie |
| Budowa | wpuszczany |
| Kolor | biały |
BELL-TEC-54
34,26 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















