UPS TOWER FSP-1000VA Psin - zasilacz awaryjny
Rezerwowe źródło zasilania UPS TOWER FSP-1000VA Psin typu Online. Czytelny wyświetlacz LCD na przednim panelu pokazuje wartość napięcia wejściowego i wyjściowego, stan baterii oraz obciążenie UPS. Lokalny monitoring UPS poprzez port USB...
Kod produktu: 2008-037 EAN: 8595584653442 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Rezerwowe źródło zasilania UPS TOWER FSP-1000VA Psin typu Online. Czytelny wyświetlacz LCD na przednim panelu pokazuje wartość napięcia wejściowego i wyjściowego, stan baterii oraz obciążenie UPS. Lokalny monitoring UPS poprzez port USB lub RS232. Do zdalnego monitorowania można dodać kartę SNMP do podłączenia do sieci Ethernet lub kartę przekaźnikową z wyjściami i wejściami błędów do sterowania UPS.
| Typ urządzenia | Zasilanie awaryjne UPS |
| Wydajność | 900 W / 1000 VA |
| Krzywa napięcia wyjściowego | sinusoida |
| Opóźnienie przełączania | 4 ms |
| Akumulator | 2x 12 V/ 9 Ah |
| Czas ładowania | 4 godziny/90% imion. pojemność |
| Czas podtrzymania o godz | 225 W - 25 min |
| Wejście | 1x IEC C14 |
| Liczba gniazd | 3 |
| Buble | 3x Schuko |
| Komunikacja | USB, RS232 |
| Zdalny nadzór | opcjonalna karta SNMP - karta dodatkowa |
| Wyświetlanie stanu | Przejrzysty wyświetlacz LCD |
| Sygnalizacja stanu | opcjonalna karta Relay - karta dodatkowa |
| Chłodzenie | aktywny, wbudowany wentylator |
| Zawartość Paczki | kabel zasilający, kabel USB, płyta CD, instrukcja obsługi |
| Kolor | czarny |
UPS TOWER FSP-1000VA Psin - zasilacz awaryjny
1 399,69 zł
UPS RACK FSP-3000VA Psin - zasilacz rezerwowy
3 826,89 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















