V32R-ZAP - wpuszczany. poza trucizna wideo z 32 tl. i czytelnik
Zewnętrzny moduł drzwiowy podtynkowy z kamerą dla wielu uczestników serii V-LINE z 32 przyciskami oraz czytnikiem, głośnikiem i mikrofonem. Typ modułu Jednostka zewnętrzna z kamerą i czytnikiem Liczba adresów 32 (przyciski pierścieniowe)...
Kod produktu: 1508-032 EAN: 8595584631310 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny moduł drzwiowy podtynkowy z kamerą dla wielu uczestników serii V-LINE z 32 przyciskami oraz czytnikiem, głośnikiem i mikrofonem.
| Typ modułu | Jednostka zewnętrzna z kamerą i czytnikiem |
| Liczba adresów | 32 (przyciski pierścieniowe) |
| Zasilacz | 22–27 V DC (źródło VT-SEPv2+PS2) |
| Obecne zużycie | min.50 mA, maks. 250 mA |
| Wyjście do zamka drzwi | NO/NC, maks. obciążenie 12 V DC/270 mA |
| Wyjście do zamka drzwi | (wyjście nie może zasilać zamków samoryglujących np. SAM EL) |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1 - 99 sek |
| Kamera | Kolor ARS |
| Kąt widzenia (w poziomie) | poziomo 105°, pionowo 78° |
| Rozdzielczość w poziomie | 520 linii telewizyjnych |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | maks. 4 (z modułem VT-BUS4A) |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Zakres odczytu | 3 - 5 cm |
| Pojemność pamięci | 320 kart |
| Sygnalizacja optyczna | połączenie, otwarcie drzwi, status |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Wykonanie | wandaloodporna, stal nierdzewna |
| Budowa | głęboki |
| Budowa | (pudełko wpuszczane w zestawie) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















