V4R-ZAP - wideodomofon zewnętrzny 4 tl. - zagłębiony
Zewnętrzny moduł drzwiowy do wbudowania z kamerą szerokokątną, 4 przyciskami wywołania i czytnikiem kart/chipów, głośnikiem i mikrofonem. Liczbę przycisków wywołania można zwiększyć za pomocą ekspandera przycisków VE12-ZAP. Typ...
Kod produktu: 1507-012 EAN: 8595584630504 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny moduł drzwiowy do wbudowania z kamerą szerokokątną, 4 przyciskami wywołania i czytnikiem kart/chipów, głośnikiem i mikrofonem. Liczbę przycisków wywołania można zwiększyć za pomocą ekspandera przycisków VE12-ZAP.
| Typ modułu | Zewnętrzny moduł drzwiowy wpuszczany z czytnikiem |
| Liczba adresów | 4 (przyciski pierścieniowe) |
| Liczba adresów | (można rozszerzyć za pomocą VE12-ZAP) |
| Zasilacz | 22–27 V DC (źródło VT-SEPv2+PS2) |
| Obecne zużycie | min.40 mA, maks. 200 mA |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Wyjście do zamka drzwi | NO/NC, maks. obciążenie 12 V DC/270 mA |
| Wyjście do zamka drzwi | (wyjście nie może zasilać zamków samoryglujących np. SAM EL) |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1 - 99 sek |
| Kamera | ARS - szeroki kąt działania 105° |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Zakres odczytu | 3 - 5 cm |
| Pojemność pamięci | 320 kart |
| Przycisk wyjścia | Tak |
| Sygnalizacja optyczna | połączenie, otwarcie drzwi, status |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | maks. 4 (z modułem VT-BUS4A) |
| Budowa | głęboki |
| Budowa | (pudełko instalacyjne zawarte w pakiecie) |
| Wykonanie | wandaloodporna, stal nierdzewna |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















