VD 04-4x0,5 / 100 - opakowanie 100m / folia
Kabel ekranowany typu „drut”, 4 żyły, średnica drutu 0,5 mm, do niskonapięciowej dystrybucji alarmów przeciwwłamaniowych w pakietach o długości 100 m, oznaczenie długości na powłoce kabla. Rodzaj drutu przewód miedziany pełny...
Kod produktu: 0703-135 EAN: 8595584603539 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel ekranowany typu „drut”, 4 żyły, średnica drutu 0,5 mm, do niskonapięciowej dystrybucji alarmów przeciwwłamaniowych w pakietach o długości 100 m, oznaczenie długości na powłoce kabla.
| Rodzaj drutu | przewód miedziany pełny |
| Izolacja | PCV |
| Liczba rdzeni | 4x0,5 mm |
| Kolor drutu | każdy przewód jest oznaczony kolorami |
| Plastikowy | PCV |
| Średnica zewnętrzna kabla | 4 mm |
| Oznaczenie długości kabla | tak, na płaszczu |
| Zastawianie | Folia Al + jeden drut Cu |
| Uszczelka | 100 m, folia |
| Kolor kabla | biały |
VD 04-4x0,5 / 300 - pakiet 300m / szpula
583,11 zł
VD 08-8x0,5 / 300 - pakiet 300m / szpula
1 018,17 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















