VFC-1S - jednostka zewnętrzna z kamerą typu "rybie oko".
Jednostka zewnętrzna z kamerą typu „rybie oko” o kącie widzenia 165°. Zawiera kamerę, podświetlenie, przycisk dzwonka, głośnik, mikrofon i przekaźnik do sterowania zamkiem drzwi. Typ modułu Jednostka zewnętrzna z kamerą Zasilacz...
Kod produktu: 2207-110 EAN: 8595584656412 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
Jednostka zewnętrzna z kamerą typu „rybie oko” o kącie widzenia 165°. Zawiera kamerę, podświetlenie, przycisk dzwonka, głośnik, mikrofon i przekaźnik do sterowania zamkiem drzwi.
| Typ modułu | Jednostka zewnętrzna z kamerą |
| Zasilacz | 22–27 V DC ze źródła VT-SEPv2+PS1 |
| Obecne zużycie | min. 10 mA, maks. 90 mA |
| Kamera | Aparat typu rybie oko 2 Mpix |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 165° |
| Blask | tak, diody LED |
| Wyjście do zamka drzwi | 1 x przekaźnik NO/NC (możliwość rozbudowy o drugi przekaźnik za pomocą modułu VT-RELAY) |
| Zablokuj zasilanie | z jednostki, max 270 mA/12 V DC (nie może zasilać zamków samoryglujących) |
| Zablokuj zasilanie | wew. źródło, obciążenie przekaźnika maks. 24 V/1 A DC/AC |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1 - 99 sekund |
| Przycisk wyjścia | NIE |
| Pogawędka | Maks. 90 sekund |
| Przycisk sterujący | dzwonienie |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | max.4 (przy zastosowaniu modułu VT-BUS4A) |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Instalacja | powierzchowny |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne/metal |
| Kolor | srebro |
VT-D-4S - wewnętrzny moduł LCD 4,3".
635,50 zł
VT-IP - LAN-MEM-SIP
498,61 zł
VL 02-2x1/100 - opakowanie 100m/folia
359,89 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















