VFC-4-R - zewnętrzny 4tl. jednostka z czytnikiem - natynkowa
4-przyciskowy moduł do drzwi zewnętrznych z kamerą typu „rybie oko” o kącie widzenia 170° i czytnikiem kart. Zawiera kamerę, podświetlenie LED, czytnik kart do sterowania przekaźnikiem zamka drzwi, głośnik i mikrofon. Typ modułu...
Kod produktu: 2008-064 EAN: 8595584652773 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
4-przyciskowy moduł do drzwi zewnętrznych z kamerą typu „rybie oko” o kącie widzenia 170° i czytnikiem kart. Zawiera kamerę, podświetlenie LED, czytnik kart do sterowania przekaźnikiem zamka drzwi, głośnik i mikrofon.
| Typ modułu | Jednostka zewnętrzna z kamerą |
| Zasilacz | 22–27 V DC ze źródła VT-SEPv2+PS1 |
| Obecne zużycie | min. 35 mA, maks. 130 mA |
| Kamera | Aparat typu rybie oko 2 Mpix |
| Kąt widzenia (w poziomie) | szeroki kąt widzenia 170° |
| Ustawienia aparatu | NIE |
| Blask | tak, diody LED |
| Wyjście do zamka drzwi | 1 x przekaźnik NO/NC |
| Zablokuj zasilanie | z jednostki, max 270 mA/12 V DC (nie może zasilać zamków samoryglujących) |
| Zablokuj zasilanie | wew. źródło, obciążenie przekaźnika maks. 24 V/1 A DC/AC |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1–99 sekund (1–9 s poprzez ustawienie z jednostki wewnętrznej) |
| Przycisk wyjścia | tak (tylko przy zasilaniu zamka z centrali) |
| Pogawędka | 90 sekund |
| Czytnik kart | tak, EM 125 kHz |
| Czytnik kart | do 320 kart/breloków w systemie |
| Część pakietu | 2 x master, 5 x wisiorek użytkownika |
| Funkcjonować | Sterowanie przekaźnikiem zamka drzwi za pomocą karty/pilotu |
| Przycisk sterujący | 4x grubość dzwonienie |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | max.4 (przy zastosowaniu modułu VT-BUS4A) |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Instalacja | powierzchowny |
| Wykonanie | metal |
| Kolor | srebro |
| Część pakietu | dach ze stali nierdzewnej (szer. 95 x wys. 180 x wys. 41 mm) |
VT-D-SL2 - wewnętrzny moduł audio
225,50 zł
VT-IP CAM - kamera IP do systemów V-LINE
512,27 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















