VHC-1 v2 - jednostka zewnętrzna z kamerą
Jednostka zewnętrzna z kamerą. Zawiera kamerę, podświetlenie, przycisk dzwonka, głośnik, mikrofon i przekaźnik do sterowania zamkiem drzwi. Typ modułu Jednostka zewnętrzna z kamerą Zasilacz 22–27 V DC ze źródła VT-SEPv2+PS1 Obecne...
Kod produktu: 1704-021 EAN: 8595584636278 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
Jednostka zewnętrzna z kamerą. Zawiera kamerę, podświetlenie, przycisk dzwonka, głośnik, mikrofon i przekaźnik do sterowania zamkiem drzwi.
| Typ modułu | Jednostka zewnętrzna z kamerą |
| Zasilacz | 22–27 V DC ze źródła VT-SEPv2+PS1 |
| Obecne zużycie | min. 35 mA, maks. 130 mA |
| Kamera | Kolor ARS, szeroki kąt widzenia 105° |
| Blask | tak, diody LED |
| Wyjście do zamka drzwi | 1 x przekaźnik NO/NC (możliwość rozbudowy o drugi przekaźnik za pomocą modułu VT-RELAY) |
| Zablokuj zasilanie | z jednostki, max 270 mA/12 V DC (nie może zasilać zamków samoryglujących) |
| Zablokuj zasilanie | wew. źródło, obciążenie przekaźnika maks. 24V/1A DC/AC |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1 - 99 sekund |
| Przycisk wyjścia | tak - tylko przy zasilaniu zamka z centrali |
| Pogawędka | Maks. 90 sekund |
| Przycisk sterujący | dzwonienie |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | maks. 4 (przy zastosowaniu modułu VT-BUS4A) |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Instalacja | powierzchowny |
| Wykonanie | metal |
| Kolor | srebro |
| Część pakietu | dach ze stali nierdzewnej (szer. 95 x wys. 180 x wys. 41 mm) |
VT-D-7S - wewnętrzny moduł LCD 7".
886,06 zł
VFC-1-KL-ZAP - jednostka zewnętrzna do wbudowania z kamerą typu „rybie oko” i dotykiem. klawiatura
1 001,77 zł
VT-D-4S - wewnętrzny moduł LCD 4,3".
635,50 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















