WS.6612.G - ścienna, rozłożona, 12U, 600 x 600, szkło
Szafa na dane 19" naścienna ze szklanymi drzwiami, dostarczana w stanie zdemontowanym. Rozdzielnica dostarczana jest w dwóch skrzyniach, co ułatwia transport i przenoszenie. Stabilna konstrukcja prefabrykowana, rama z blachy stalowej, szara...
Kod produktu: 2011-068 EAN: 8595584658461 Producent: LAN-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Szafa na dane 19" naścienna ze szklanymi drzwiami, dostarczana w stanie zdemontowanym. Rozdzielnica dostarczana jest w dwóch skrzyniach, co ułatwia transport i przenoszenie. Stabilna konstrukcja prefabrykowana, rama z blachy stalowej, szara farba proszkowa. Szklane drzwi zapewniają natychmiastowy wgląd w stan wyposażenia wewnątrz szafy. Nadaje się do małych sieci lub punktów końcowych dużych sieci.
| Typ rozdzielnicy | szafka ścienna |
| Wykonanie | rozłożony |
| Kolor | szary, RAL7035 |
| Szyny przednie | tak |
| Szyny tylne | tak |
| Wysokość szafki U | 12U |
| Wysokość | 635 mm |
| Głębokość szafki | 600 mm |
| Szerokość rozdzielnicy | 600 mm |
| Maksymalne obciążenie rozdzielnicy | 60 kg |
| Drzwi wejściowe | szkło, zamek |
| Zdejmowane panele boczne | tak |
| Zamykane panele boczne | konieczne jest dodanie blokady |
| Wentylacja | bierny |
| Możliwość montażu wentylatora | tak, do góry |
| Wpusty kablowe | Górna dolna |
| Instalacja rozdzielnicy | na ścianie, stój |
| Punkt uziemiający | tak |
| Szerokość do montażu bocznego | 490 mm |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















