Wskaźnik punktu rosy i ciągu wstecznego TI 410
Wskaźnik punktu rosy i ciągu wstecznego TI 410 Wskaźnik punktu rosy i cofania się spalin TI 410 to szybko reagujące urządzenie przenośne służące do sprawdzania cofania się spalin w zamkniętych kominkach gazowych. Wsteczny ciąg spalin...
Kod produktu: 6808 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wskaźnik punktu rosy i ciągu wstecznego TI 410
Wskaźnik punktu rosy i cofania się spalin TI 410 to szybko reagujące urządzenie przenośne służące do sprawdzania cofania się spalin w zamkniętych kominkach gazowych. Wsteczny ciąg spalin charakteryzuje się zwiększoną wilgotnością i temperaturą w porównaniu do otaczającego powietrza. Aby bezpiecznie określić ciąg wsteczny, pomiary wykonuje się przy użyciu dwóch niezależnych czujników – pomiaru temperatury i pomiaru rezystancji powierzchni na płytce czujników. W przypadku przekroczenia zadanej rezystancji na płytce czujników, emitowany jest sygnał optyczny i akustyczny. Główne zalety wskaźnika punktu rosy i ciągu wstecznego TI 410 obejmują:
- Poręczne i szybkie w działaniu urządzenie do sprawdzania wstecznego przepływu
- mała płytka czujnika na elastycznej szyjce
- Zintegrowany czujnik temperatury na płytce czujnika Niezawodny wynik dzięki trzem wskaźnikom: optycznemu, akustycznemu i wyświetlaczowi temperatury
- regulowana czułość (4 poziomy)
- automatyczne wyłączanie.
Dane techniczne
| Pomiar temperatury: | |
| Zakres pomiaru: | -40°C do 100 °C |
| Wyróżnienie: | 0,1 °C |
| Dokładność: | ± 1 °C |
| Wskaźniki: | |
| Akustyczny: | ton pulsu |
| Optyczny: | skala czterostopniowa |
| Wskaźnik temperatury: | gdy temperatura wzrasta w porównaniu do otoczenia |
| Informacje ogólne: | |
| Płyta czujników: | dwustronny |
| Elastyczna długość sondy: | 440 mm |
| Automatyczne wyłączanie: | po 4 minutach |
| Zasilanie: | 9V |
Zakres dostawy
- wskaźnik punktu rosy TI 410
- skórzana osłona czujnika
- Bateria 9V

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















