WXS-AM - zewnętrzna, 2x (2x PIR, IR-AM), PET, zasięg 9/12m 180°
Czujnik zewnętrzny o unikalnym zasięgu 180°. Po zainstalowaniu na ścianie monitoruje cały obszar przed nim bez martwych stref, eliminując na przykład możliwość podejścia z boku. Tak szeroki zasięg zapewniają dwa czujniki w jednej...
Kod produktu: 2407-638 EAN: 788924502762 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujnik zewnętrzny o unikalnym zasięgu 180°. Po zainstalowaniu na ścianie monitoruje cały obszar przed nim bez martwych stref, eliminując na przykład możliwość podejścia z boku. Tak szeroki zasięg zapewniają dwa czujniki w jednej obudowie. Każdy czujnik składa się z 2x (2x PIR + IR-AM). Dla każdego czujnika można ustawić zasięg niezależnie od drugiego. System przesuwnych ekranów umożliwia maskowanie niektórych części monitorowanego obszaru przed fałszywymi alarmami (np. krzaki lub trawa).
| Typ czujki | 4x PIR |
| Środowisko | na zewnątrz |
| Antymasking | nie |
| Czujniki Charakterystyka | 2x wentylator |
| Odporność na PET | nie |
| Zasięg | 2x 12 m |
| Wysokość montażu | 0,8 - 2 m | Pokrycie | 2x 9m, 180° |
| Pokrycie | 2x 12m, 180° |
| Zasilanie | 9.5 - 18 V= | Maks. Pobór prądu | 23 mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Wyjście zdalne | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Tłumik usuwania ściany | tak |
| Częstotliwość części MW | 9,425 GHz |
| Wyjście antymaskingu | NC | Prędkość detekcji | 0,3 - 2 m/s | Temperatura pracy | -30 do 60°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















