Zewnętrzna lampa solarna LED VIKING D26
Solar LED Overhead Light D26
Solar LED light z 26 diodami LED o wysokiej jasności jest idealny do oświetlania obszarów zewnętrznych bez możliwości podłączenia do sieci elektrycznej, takich jak. Dzięki zasilaniu...
Kod produktu: D26 EAN: 8595656509158 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Solar LED Overhead Light D26
Solar LED light z 26 diodami LED o wysokiej jasności jest idealny do oświetlania obszarów zewnętrznych bez możliwości podłączenia do sieci elektrycznej, takich jak. Dzięki zasilaniu słonecznemu, lampa LED jest całkowicie samowystarczalna i niezależna od zasilania sieciowego. Jego instalacja jest bardzo prosta. Niezależnie od tego, czy zainstalujesz lampę na ścianie, czy podłączysz ją do ziemi, jesteś w stanie oświetlić dowolną przestrzeń w kilka chwil i bez potrzeby dodatkowego okablowania.
.

>
Bateria w lampce solarnej zapewnia wystarczającą moc do całonocnego oświetlenia. 8-15 godzin.
>

Kolejną zaletą, oprócz łatwości montażu i mobilności, jest indywidualna regulacja natężenia oświetlenia w zależności od aktualnych potrzeb. Rozproszenie światła wynosi do 120° !Odporność na deszcz i wodę IP65 chroni lampę przed żywiołami takimi jak deszcz, bryzgająca woda, silny wiatr z deszczem, śnieg itp. Lampa oświetli Ci drogę w każdą pogodę.
>

>
Kluczowe cechy:
>- 26 diod LED o mocy 650 lm
- Zasilany energią słoneczną
- Łatwa instalacja na ścianie lub w ziemi
- Wystarczająca moc dla oświetlenia całonocnego
- 3 tryby intensywności światła (100%, 50%, 30%)
- Rozproszenie światła do 120° dzięki rotacji światła
- Odporność na deszcz i wodę IP65
- czas świecenia 8-15 godzin w zależności od natężenia światła

| Specyfikacja techniczna | |
| Oznaczenie | VIKING D26 |
| Panel słoneczny: | 5.5V/1W |
| Luminancja: | 650 lm |
| Liczba diod LED: | 26 pcs |
| Typ baterii: | Bateria litowo-jonowa 2200mAh/3.7V |
| Poziom ochrony: | IP65 (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte, np. silikonową osłoną ochronną) |
| Rozproszenie światła: | 120° |
| Mody: | 30%, 50%, 100% |
| Light Dimension | 250 x 90 x 140 mm |
| Certyfikacja: | CE, RoHS, FCC |
| Rozmiar opakowania: | 195 x 135 x 60 mm |
| Waga produktu: | 240g |
| Czas ładowania: | około 8h |
| Materiał: | ABS+PC |
| Kolor jasny: | biały, 6000K |
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















