Zewnętrzna lampa solarna LED z czujnikiem ruchu Viking M328 SET
Viking M328 Solar LED Motion Sensor Overhead Light - 2 sztuki w opakowaniu
Solarna lampa LED z czujnikiem ruchu i z 328szt diod LED o wysokiej jasności,bez możliwości podłączenia do sieci, np. ogród, wejście do domu...
Kod produktu: M328SET EAN: 8595656506027 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Viking M328 Solar LED Motion Sensor Overhead Light - 2 sztuki w opakowaniu
- Solarna lampa LED z czujnikiem ruchu i z 328szt diod LED o wysokiej jasności,bez możliwości podłączenia do sieci, np. ogród, wejście do domu itp.
- Dzięki zasilaniu słonecznemu oświetlenie LED jest całkowicie samowystarczalne i niezależne od zasilania sieciowego.
- Jest bardzo prosty w instalacji i jesteś w stanie oświetlić dowolną przestrzeń w kilka chwil bez potrzeby dodatkowego okablowania.
- Baterie w lampach sol. zapewniają wystarczającą moc do całonocnego oświetlenia.Kolejną zaletą, poza łatwym montażem i mobilnością, jest ich indywidualna regulacja natężenia oświetlenia w zależności od aktualnych potrzeb.
- Wbudowany czujnik ruchu wykrywa ruch do 8m w 120° kącie widzenia, może również wykrywać fałszywy ruch (ruch gałęzi, wiatr itp.).
- Rozproszenie światła do 270° !
- Odporność na deszcz i wodę IP65 (deszcz, rozbryzgi wody, silny wiatr z deszczem, śnieg itp.).
- Zaletą świateł serii M jest ochronna plastikowa osłona światła LED z regularnymi załamaniami wewnątrz, które zapewniają lepsze przewodnictwo światła i rozproszenie światła, w porównaniu ze zwykłą, przezroczystą osłoną.

| Specyfikacja techniczna: | |
| Designation | VIKING M328 SET |
| Panel słoneczny: | Polikrystaliczny, 5.5V, 2W |
| Luminancja: | 3000lm |
| Liczba diod LED: | 328pcs |
| Typ baterii: | Bateria litowo-jonowa 2500mAh/3.7V |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Wykrywanie ruchu do: | 3-5m |
| Kąt widzenia czujnika: | 120° |
| Rozproszenie światła: | 270° |
| Mody: | pełne światło, przyciemnione światło + aktywowane ruchem pełne światło, stałe przyciemnione światło |
| Wymiar światła | 170*58*104mm |
| Certyfikacja: | CE, RoHS |
| Waga produktu: | 220g |
| Waga opakowania: | 508g |
| Czas ładowania: | 8h |
| Materiał: | ABS+PC |
| Light Color: | biały, 6000K |

>




>
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.

Mini kamera Viking S309 4G
374,60 zł
Zasilacz sieciowy VIKING YC23H
92,04 zł
Moduł szuflady Viking A60
67,58 zł
Zasilacz Viking AC Cube PD
103,34 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















