ZTR-15-12 - transformator z wyjściem 4, 8, 12 V AC
Uniwersalny zasilacz o zmiennym napięciu wyjściowym (AC) 4 V, 8 V, 12 V w wersji na szynę DIN. Napięcie zasilania 230 V AC. Typ modułu źródło Rodzaj źródła transformator Zasilacz 240 V AC / 50 Hz Napięcie wyjściowe 4V AC, 8V AC, 12V AC...
Kod produktu: 2209-027 EAN: 8595188139281 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Uniwersalny zasilacz o zmiennym napięciu wyjściowym (AC) 4 V, 8 V, 12 V w wersji na szynę DIN. Napięcie zasilania 230 V AC.
| Typ modułu | źródło |
| Rodzaj źródła | transformator |
| Zasilacz | 240 V AC / 50 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 4V AC, 8V AC, 12V AC |
| Maks. pobór prądu | 1,25A |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | tak (uzwojenie pierwotne) |
| Budowa | na szynie DIN |
| Szerokość | 3 moduły DIN |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika
















