ZX1 - ekspander 1 wejście ATZ
Ekspander wejść przewodowych podłączany do magistrali BUS central DIGIPLEX EVO. Ekspander zawiera 1 wejście z możliwością podłączenia 2 wejść adresowych (połączenie z ATZ). W systemie DIGIPLEX EVO ilość zainstalowanych ekspanderów...
Kod produktu: 0702-204 EAN: 8595584601948 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Ekspander wejść przewodowych podłączany do magistrali BUS central DIGIPLEX EVO. Ekspander zawiera 1 wejście z możliwością podłączenia 2 wejść adresowych (połączenie z ATZ). W systemie DIGIPLEX EVO ilość zainstalowanych ekspanderów jest ograniczona ilością modułów na magistrali PBX.
| Typ modułu | ekspander wejść |
| Adresowanie czujki w systemie | unikalny numer SN |
| Zasilacz | 11 - 16 V = |
| Obecne zużycie | maks. 28 mA |
| Liczba wejść | 1 |
| Maks. liczba stref | 2 / połączenie z ATZ / |
| Sabotaż modułu | tak |
| Czas reakcji wejścia | 15 ms - 255 minut |
| Typ strefy | NC, z detekcją sabotażu na pętli |
| Programowalne wyjście PGM | Nie |
| Sygnalizacja optyczna | czerwona dioda LED WDG, zielona dioda LED LOC |
| Projekt bokserski | plastikowy, kolor biały |
| Wymiary | PCB 73 x 41 x 16 mm |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















