RAK4-EM - czytnik kart z klawiaturą - OUTDOOR METAL
Autonomiczny czytnik kart z klawiaturą i wyjściem 2 x RELAY. Przekaźnik może być sterowany oddzielnie, a czytnik idealnie nadaje się do oddzielnego sterowania np. bramami i furtkami. Solidna metalowa konstrukcja przeznaczona do użytku...
Kod produktu: 1705-017 EAN: 8595584641173 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Autonomiczny czytnik kart z klawiaturą i wyjściem 2 x RELAY. Przekaźnik może być sterowany oddzielnie, a czytnik idealnie nadaje się do oddzielnego sterowania np. bramami i furtkami. Solidna metalowa konstrukcja przeznaczona do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Autoryzacja użytkownika możliwa jest poprzez wprowadzenie kodu, dołączenie karty lub potwierdzenie karty kodem. Możliwe jest również użycie wejścia przycisku wyjścia dla każdych drzwi oddzielnie do obsługi drzwi.
| Typ modułu | czytnik z klawiaturą |
| Zasięg odczytu | Karta: 2,5 - 5 cm |
| Zasięg odczytu | Wisiorek: 1 - 2,5 cm |
| Upoważnienie | karta + kod, karta, kod |
| Programowanie czytnika | za pomocą klawiatury na czytniku |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Liczba użytkowników | max 1100 (1. strefa 1000, 2. strefa 100) |
| Kod instalacji | tak, 1 |
| Długość kodu użytkownika | 4 - 6 cyfr |
| Zasilacz | 12 - 28V DC/AC |
| Obecne zużycie | maks. 80 mA |
| Sygnał wyjściowy z czytnika | 2x przekaźniki NC/NO |
| Maks. obciążenie przekaźnika wyjściowego | 30V/1A |
| Czas aktywacji przekaźnika | 1 - 99 sek. |
| Wejście | tak, 1x styk drzwiowy NC |
| Przycisk wyjścia | tak, 2x |
| Wyjście alarmowe | tak |
| Czas alarmu | 1 - 3 minuty |
| Manipulować | tak, aktywacja brzęczyka, syrena, alarm |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwone/zielone/niebieskie diody LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, brzęczyk |
| Przyciski podświetlenia | tak |
| Wykonanie | solidna metalowa osłona |
| Kolor | srebrny / czarny |
RA2-EM - Czytnik kart EM - ZEWNĘTRZNY
339,39 zł
RAKZ-BT - czytnik EM z kl. dzwonek i B.T
567,17 zł
W2-A - Czytnik kart EM+HID – ZEWNĘTRZNY
398,38 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















