PGM82 - BUS dodatkowy PGM
Moduł wyjść PGM podłączony do magistrali BUS central SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Moduł służy do rozbudowy o 8 programowalnych wyjść w postaci przekaźników, którymi można sterować bezpośrednio z aplikacji Insite Gold. Moduł...
Kod produktu: 1710-013 EAN: 8595584651288 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Moduł wyjść PGM podłączony do magistrali BUS central SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Moduł służy do rozbudowy o 8 programowalnych wyjść w postaci przekaźników, którymi można sterować bezpośrednio z aplikacji Insite Gold. Moduł dostarczany jest w plastikowej skrzynce z przyciskami i optyczną sygnalizacją zadziałania PGM. W systemie DIGIPLEX EVO ilość zainstalowanych modułów PGM82 jest ograniczona do 4, w systemach SPECTRA SP i MAGELLAN można zastosować tylko jeden moduł.
| Typ modułu | Ekspander PGM |
| Liczba modułów w systemie | maks. 4 |
| Adresowanie modułu w systemie | unikalny numer SN |
| Zasilacz | 11 - 16 V = |
| Obecne zużycie | maks. 315 mA |
| Moduł sabotażowy | Nie |
| Programowalne wyjście PGM | tak, 8 x przekaźniki |
| Maks. obciążenie wyjścia PGM | 4A, 24V |
| Sygnalizacja optyczna | 10 x zielona dioda LED |
| Projekt boksu | Plastikowy |
| Kolor pudełka | biały |
RV-4-4 - koncentrator BUS
43,05 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















