PS45 - Zasilanie pomocnicze BUS
Dodatkowy zasilacz impulsowy 15 V, 4 A w obudowie plastikowej, podłączany do magistrali BUS central SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Służy do doładowania zasilania i zawiera jedno wejście na module sabotażowym. Zasilacz dostarczany jest...
Kod produktu: 1808-034 EAN: 8595584640077 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dodatkowy zasilacz impulsowy 15 V, 4 A w obudowie plastikowej, podłączany do magistrali BUS central SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Służy do doładowania zasilania i zawiera jedno wejście na module sabotażowym. Zasilacz dostarczany jest w komplecie, łącznie z częścią sieciową. Do podtrzymania zasilania można wykorzystać jeden akumulator o maksymalnej pojemności 7 Ah i drugi akumulator o pojemności 18 Ah. W systemach PARADOX ilość zainstalowanych źródeł jest ograniczona ilością modułów na magistrali centrali.
| Typ modułu | dodatkowe źródło |
| Adresowanie modułu w systemie | unikalny numer SN |
| Zasilacz | 100 - 230 V ~ |
| Rodzaj źródła | przełączane |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 4 A |
| Prąd ładowania akumulatora zapasowego | 500 - 1500 mA |
| Zalecana bateria zapasowa | 12 V 7 Ah / 18 Ah |
| Pobór prądu modułu | maks. 100 mA |
| Liczba wejść | 1, moduł sabotażowy |
| Sygnalizacja optyczna | BUS LED, ŁADOWANIE, AUX |
| Projekt boksu | Plastikowy |
| Kolor pudełka | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















