PS25 - Zasilanie pomocnicze BUS
Dodatkowy zasilacz impulsowy 2,5 A podłączony do magistrali BUS central SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Służy do doładowania zasilania i zawiera jedno wejście na module sabotażowym. Do zasilania dodatkowego zasilacza należy użyć...
Kod produktu: 1710-015 EAN: 8595584650397 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dodatkowy zasilacz impulsowy 2,5 A podłączony do magistrali BUS central SPECTRA SP / MAGELLAN / DIGIPLEX EVO. Służy do doładowania zasilania i zawiera jedno wejście na module sabotażowym. Do zasilania dodatkowego zasilacza należy użyć oddzielnego transformatora. Do podtrzymania zasilania można użyć akumulatora o maksymalnej pojemności 18 Ah. W systemach PARADOX ilość zainstalowanych źródeł jest ograniczona ilością modułów na magistrali centrali.
| Typ modułu | dodatkowe źródło |
| Adresowanie modułu w systemie | unikalny numer SN |
| Zasilacz | 18 V ~, 40 VA |
| Rodzaj źródła | przełączane |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 2 A |
| Prąd ładowania akumulatora zapasowego | 300 - 1200 mA |
| Zalecana bateria zapasowa | 12 V 7 Ah / 18 Ah |
| Pobór prądu modułu | maks. 100 mA |
| Liczba wejść | 1, moduł sabotażowy |
| Sygnalizacja optyczna | BUS LED, ŁADOWANIE, AUX |
| Zalecany typ transformatora | 40 VA, oddzielny transformator. |
| Zalecany typ pudełka | SKRZYNKA VZ-40, SKRZYNKA VT-40, SKRZYNKA S-40, SKRZYNKA M-40 |
RV-4-4 - koncentrator BUS
43,05 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















