HAC-HFW2241T-ZA - 2,7-13,5 mm - 4w1, 2Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI serii Pro z wysoką czułością sensora i zintegrowanym mikrofonem, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączanie za pomocą kontrolera PFM820 ( 1612-004 ). Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt...
Kod produktu: 1808-051 EAN: 8595584643993 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI serii Pro z wysoką czułością sensora i zintegrowanym mikrofonem, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączanie za pomocą kontrolera PFM820 ( 1612-004 ). Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 108° - 29°), mechaniczny filtr podczerwieni i podświetlenie do 80 m. WDR (120 dB) i funkcja 3D/2D-DNR zwiększająca jakość obrazu w wymagających warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 px), ustawienia menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa osłona, kabel przechodzi przez środek uchwytu kamery. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | POCISK |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.8" CMOS 2,1 megapiksela |
| Minimalne oświetlenie | 0,004 / 0 luksów z włączonym IR / F1,6 |
| Tryb nocny | mechaniczny filtr IR, Smart IR LED |
| Oświetlenie IR | 80 m² |
| Typ soczewki | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 108 ° -29 ° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli (1080p / Full HD) |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s w 1080p, 50 kl./s w 720p |
| Ustawienia | Sterowanie funkcją Coax (CoC) - ustawienia menu OSD kamery przez kabel koncentryczny z rejestratora |
| WDR | 120 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 3D/2D-DNR, AWB, AGC, BLC, przełącz na CVBS |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V = / 8,2 W z włączonym IR |
| Materiał | osłona metalowa, stopień ochrony IP67 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















