HAC-HFW2249T-I8-A-NI - 3,6 mm - 4w1, 2Mpix Starlight Pełnokolorowy, WDR, MIC
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI z wysoką czułością czujnika i trybem kolorowym w nocy (Starlight Full color), zintegrowanym mikrofonem, wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 ( 1612-004 ),...
Kod produktu: 2006-220 EAN: 6939554943867 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera HDCVI z wysoką czułością czujnika i trybem kolorowym w nocy (Starlight Full color), zintegrowanym mikrofonem, wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 ( 1612-004 ), obiektyw stały 3,6 mm (kąt 89,5°) , ustawienia menu OSD kamery przez kabel koncentryczny (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg do 800 m, stopień ochrony IP67. Przykładowe filmy Sahua na youtube
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Pro |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.8 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,001 luksa / F1,0 |
| Tryb nocny | kolorowy |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 89,5° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12VDC ± 30% / maks. 2,4 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















