HAC-HFW1801TLM-IL-A-S2 - 3,6 mm - 4w1, 8Mpix Smart Dual backlight, 40 m, MIC, Super Adapt
Zewnętrzna kamera typu bullet z serii Lite z oświetlaczem Smart Dual i zintegrowanym mikrofonem. Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS, obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm (kąt 88°), dioda LED IR o zasięgu 40 m i biała dioda LED o zasięgu 40...
Kod produktu: 2306-083 EAN: 6923172587008 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera typu bullet z serii Lite z oświetlaczem Smart Dual i zintegrowanym mikrofonem. Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS, obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm (kąt 88°), dioda LED IR o zasięgu 40 m i biała dioda LED o zasięgu 40 m. Rozdzielczość 8 Mpix, ustawienia menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg do 700 m. Przykładowe filmy producenta Dahua na YouTube .
Algorytm Super Adapt automatycznie dostosowuje parametry obrazu, aby zapewnić optymalny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
Algorytm Super Adapt automatycznie dostosowuje parametry obrazu, aby zapewnić optymalny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Lite |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,7 cala |
| Wrażliwość na światło | 0,01 luksa przy F2,0 (kolor, 30 IRE) 0,001 luksa przy F2,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | Dioda podczerwieni IR o zasięgu 40 m i dioda biała o długości 40 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 88° |
| Różnica | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 15 kl./s przy 8 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120dB |
| Regulowane funkcje | WDR, Super Adapt, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Defog, Mirror, Maskowanie prywatności |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks.5,7 W |
| Materiał | metalu i plastiku |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















