HAC-HFW2241TU-A-S2 - 3,6 mm - 4w1, 2Mpix Starlight, 80m, Super adaptacja, WDR, MIC
Kompaktowa kamera zewnętrzna z serii HDCVI Pro o dużej czułości czujnika, mocnym zasięgu Smart IR 80 m, zintegrowanym mikrofonie, wyjściu w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS, stałym obiektywie 3,6 mm (kąt 86°), rozdzielczości 2 Mpix, kamerze z...
Kod produktu: 2204-029 EAN: 6923172522986 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Nowy algorytm Super adapt automatycznie dopasowuje parametry obrazu tak, aby kamera zapewniała możliwie najlepszy obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Pro |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,8 cala |
| Wrażliwość na światło | 0,001 luksa/F1,6, 30IRE, 0 luksów Dioda LED włączona |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 80 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 86° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | Super adaptacja, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, Smart IR, lustro |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks.7,7 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















