HAC-HDW2249T-A-NI - 3,6 mm - 4w1, 2Mpix Starlight Pełnokolorowy, WDR, MIC
Zewnętrzna kamera domowa HDCVI serii Pro z wysokoczułym czujnikiem z kolorowym wyświetlaczem nocnym (bez podświetlenia IR) i zintegrowanym mikrofonem Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 (...
Kod produktu: 1810-002 EAN: 8595584643863 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera domowa HDCVI serii Pro z wysokoczułym czujnikiem z kolorowym wyświetlaczem nocnym (bez podświetlenia IR) i zintegrowanym mikrofonem Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 ( 1612-004 ) Stały obiektyw 3,6 mm (kąt 89° ). Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 px), funkcja WDR (120 dB), ustawienia menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa osłona. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Kopuła piłka |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.8 "Progresywny CMOS |
| Minimalne oświetlenie | 0,001 luksa / F1,0, 0 luksów przy włączonej podczerwieni |
| Tryb nocny | Pełnokolorowy Starlight - stały kolorowy wyświetlacz |
| Oświetlenie IR | 60 m² |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 89,5° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25/30 fps przy 1080p, 25/30/50/60 fps przy 720p |
| Ustawienia | Sterowanie funkcją Coax (CoC) - ustawienia menu OSD kamery przez kabel koncentryczny z rejestratora |
| WDR | 120 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V = / maks. 2,4 W z włączonym IR |
| Materiał | metal, IP67 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















