HAC-HDW1200T-Z-A-S6 - 2,7-12 mm - 4 w 1, 2 Mpix Starlight, IR 60 m, DWDR, MIC, super adaptacja
Kamera zewnętrzna z serii Lite z czujnikiem Starlight o wysokiej czułości i diodą IR LED o zasięgu 60 m. Zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 2 Mpix, zasięg do 700 m po kablu koncentrycznym, 300 m po kablu UTP, metalowa konstrukcja.Typ...
Kod produktu: 2402-050 EAN: 6923172594617 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna z serii Lite z czujnikiem Starlight o wysokiej czułości i diodą IR LED o zasięgu 60 m. Zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 2 Mpix, zasięg do 700 m po kablu koncentrycznym, 300 m po kablu UTP, metalowa konstrukcja.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Element czujnikowy | 2 MP CMOS |
| Czułość na światło | 0.01 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,001 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 60 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 98°-28° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Prędkość klatek | 25 kl/s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Funkcje regulowane | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Tryb oświetlenia, Lustro, Maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Zasilanie | 12 VDC ±30%/maks.6,4 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















