HAC-HDW1200T-IL-A-S6 - 2,8 mm - 4w1, 2 Mpix Smart Podwójne oświetlenie, IR i biała dioda LED 40 m, DWDR, MIC, super adaptacja
Kamera zewnętrzna Lite z podwójnym oświetlaczem, IR 40 m i biały LED 40 m, mikrofon. Oświetlacz podczerwieni w trybie nocnym, który wyświetla czarno-biały obraz, po wykryciu osoby/pojazdu aktywuje białe światło LED i zmienia kolor na...
Kod produktu: 2311-086 EAN: 6923172591890 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna Lite z podwójnym oświetlaczem, IR 40 m i biały LED 40 m, mikrofon. Oświetlacz podczerwieni w trybie nocnym, który wyświetla czarno-biały obraz, po wykryciu osoby/pojazdu aktywuje białe światło LED i zmienia kolor na kolorowy, gdy obwód zostanie naruszony. Ten tryb jest kontrolowany tylko z podłączonego XVR, FW musi być w wersji V4.001.0000004.1.R.220323 lub nowszej. 5 Mpix, obiektyw 2,8 mm (kąt 111°), do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa obudowa.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Produkcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Element detekcyjny | 2 MP CMOS |
| Czułość na światło | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, ten tryb jest kontrolowany tylko z podłączonego urządzenia XVR, którego oprogramowanie układowe musi mieć wersję V4.001.0000004.1.R.220323 lub nowszy |
| Jasność | 40m IR LED i 40m biały LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 102° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Funkcje regulowane | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Tryb oświetlenia, Lustro, Maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Zasilanie | 12 VDC ±30%/maks.4,1 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















