HAC-HDW1500CLQ-IL-A-S2 - 2,8 mm - 4w1, 5 Mpix Smart Podwójne oświetlenie, IR i biała dioda LED 20 m, DWDR, MIC, super adaptacja
Kamera zewnętrzna z serii Lite, podwójny promiennik podczerwieni 20 m i biała dioda LED 20 m, mikrofon. Oświetlacz podczerwieni w trybie nocnym wyświetla czarno-biały obraz, wykrywanie osób/pojazdów aktywuje białe światło LED i zmienia...
Kod produktu: 2311-080 EAN: 6923172590503 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna z serii Lite, podwójny promiennik podczerwieni 20 m i biała dioda LED 20 m, mikrofon. Oświetlacz podczerwieni w trybie nocnym wyświetla czarno-biały obraz, wykrywanie osób/pojazdów aktywuje białe światło LED i zmienia tryb na kolorowy po naruszeniu obwodu. Ten tryb jest kontrolowany tylko z XVR, FW musi być w wersji V4.001.0000004.1.R.220323 lub nowszej. 5 Mpix, obiektyw 2,8 mm (kąt 106°), do 800 m po kablu koncentrycznym, metal, kabel wyśrodkowany na wsporniku.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Czujnik | 5 MP CMOS |
| Czułość na światło | 0.05 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,005 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, ten tryb jest kontrolowany tylko z podłączonego urządzenia XVR, którego oprogramowanie układowe musi mieć wersję V4.001.0000004.1.R.220323 lub nowszy |
| Jasność | 20m IR LED i 20m biały LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 106° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix | Liczba pikseli | 2880 x 1620 px | Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 5 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) | Funkcje regulowane | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Tryb oświetlenia, Lustro, Maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Zasilanie | 12 VDC ±30%/maks.4,5 W |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















