HAC-HDW2241T-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, 60m, WDR, MIC, Super adaptacja
Zewnętrzna kamera kopułkowa z serii HDCVI Pro z czujnikiem o dużej czułości i zintegrowanym mikrofonem, z wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 108° - 30°), mechaniczny filtr podczerwieni i...
Kod produktu: 2206-016 EAN: 6923172523761 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera kopułkowa z serii HDCVI Pro z czujnikiem o dużej czułości i zintegrowanym mikrofonem, z wyjściem w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Zmotoryzowany obiektyw 2,7 do 13,5 mm (kąt 108° - 30°), mechaniczny filtr podczerwieni i przejście do 60 m. Funkcje WDR (120 dB) i 3D/2D-DNR zwiększające jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość 2 Mpix, ustawienia menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa osłona, kabel przechodzi przez środek uchwytu kamery. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Kula kopułowa |
| Rada | Seria Pro |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,8 cala |
| Wrażliwość na światło | 0,001 luksa/F1,5, 30 IRE, 0 luksów IR włączone |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr podczerwieni) |
| Blask | 60 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 108°-30° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | Super adaptacja, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, Smart IR, lustro |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks.6,4 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















