HAC-HDW1509T-A-LED - 3,6 mm - 5 Mpix Starlight Pełnokolorowa, biała LED 40m, WDR, MIC
Zewnętrzna kamera kopułkowa HDCVI z wysoką czułością sensora i kolorowym trybem nocnym (Starlight Full color), białe światło LED, zintegrowany mikrofon, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 (...
Kod produktu: 2006-217 EAN: 8595584651059 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera kopułkowa HDCVI z wysoką czułością sensora i kolorowym trybem nocnym (Starlight Full color), białe światło LED, zintegrowany mikrofon, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocą kontrolera koncentrycznego PFM820 ( 1612-004 ), obiektyw stały 3 , 6 mm (kąt 83°), ustawienie menu OSD kamery za pomocą kabla koncentrycznego (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg do 800 m, ustawienie w trzech osiach, metalowa osłona, stopień ochrony IP67. Przykładowe filmy producenta Dahua na youtube
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Kopuła piłka |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.7 "CMOS |
| Czułość na światło | 0.005Lux / F1.2, 0Lux białe światło włączone |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DAY / NIGHT - ICR (filtr IR cut) |
| Oświetlenie IR | 40 m biała dioda LED |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 83 ° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2592 x 1944 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 20 kl./s przy 5 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Regulowane funkcje | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ± 30% / maks. 5 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















