HAC-HDW1809T-A-LED - 2,8 mm - 4w1, 8 Mpix, pełny kolor, biała dioda LED 40 m, WDR, MIC, super adaptacja
Zewnętrzna kamera z serii Lite z technologią trybu nocnego Full Color, wyposażona w 40-metrową białą diodę LED dla rozszerzonych opcji instalacji. Zintegrowany mikrofon. Stały obiektyw 2,8 mm (kąt 106°). Rozdzielczość 8 Mpix przy 15 kl,...
Kod produktu: 2311-082 EAN: 6923172534170 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera z serii Lite z technologią trybu nocnego Full Color, wyposażona w 40-metrową białą diodę LED dla rozszerzonych opcji instalacji. Zintegrowany mikrofon. Stały obiektyw 2,8 mm (kąt 106°). Rozdzielczość 8 Mpix przy 15 kl, Zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym, metalowa obudowa.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Element czujnikowy | 8 MP CMOS |
| Czułość na światło | 0.001 lux@F1.0 (kolor) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Tryb nocny | Tryb DEN/NIGHT - elektroniczny |
| Jasność | Biała dioda LED 40 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt kadru (poziomy) | 106° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 px |
| Prędkość Częstotliwość odświeżania | 15 s/s przy 8 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funkcje regulowane | WDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC-Pro, Defog, Super Adapt, Illumination Mode, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | Integrated Microphone |
| Power | 12 VDC ±30%/max.6,9 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















