IPC-HFW3241T-ZAS - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, 60m, WDR, AI, popl.
Kamera IP z technologią Starlight i zintegrowaną sztuczną inteligencją. Wysoka czułość czujnika, obiektyw silnikowy 2,7-13,5 mm (108° -28 °), rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 60 m. Kamera wyposażona jest w sztuczną...
Kod produktu: 2003-045 EAN: 8595584649704 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera IP z technologią Starlight i zintegrowaną sztuczną inteligencją. Wysoka czułość czujnika, obiektyw silnikowy 2,7-13,5 mm (108° -28 °), rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 60 m. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób i pojazdów, wykrywa przejście, wjazd w oznakowane powierzchnia. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Lite AI |
| Element wyczuwający | 1/2.8 ”2 megapikselowy przetwornik CMOS |
| Czułość na światło | 0,002 luksa przy F1,5 |
| Technologia | Gwiezdny |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DAY / NIGHT - ICR (filtr IR cut) |
| Oświetlenie IR | 60 m² |
| Typ soczewki | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 108 ° -28 ° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 + |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264 + |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje mobilne DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | AI - ochrona obwodowa poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów, wykrywanie przejścia, wjazdu na oznaczony obszar |
| Regulowane funkcje | AI, WDR, 3D-DNR, P2P, BLC, HLC, obrót obrazu o 90 ° (tryb korytarzowy) |
| We/Wy audio | 1/1 |
| Alarm we/wy | 1/1 |
| karta SD | Karta microSD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 V = /9,4 W |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | powłoka metalowa |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















