IPC-HFW5442E-ASE-S3 - 2,8mm - 4Mpix Starlight, 50m, AI, FD, PC, SMD3.0, SSA, MIC, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, ePoE
Zewnętrzna kamera IP serii WizMind S. Obiektyw 2,8 mm (kąt poziomy 112°), zasięg inteligentnej podczerwieni 50 m, zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 4 Mpix. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję AI, zasady IVS, ochronę obwodową...
Kod produktu: 2308-244 EAN: 6923172588579 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP serii WizMind S. Obiektyw 2,8 mm (kąt poziomy 112°), zasięg inteligentnej podczerwieni 50 m, zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 4 Mpix. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję AI, zasady IVS, ochronę obwodową z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, dodany i zniknięty obiekt, liczenie osób, metadane, mapy cieplne, inteligentną detekcję dźwięku. Kamera wyposażona jest także w sztuczną inteligencję SSA, która dynamicznie dopasowuje obraz do warunków oświetleniowych otoczenia. Gniazdo karty SD, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, zasilanie PoE/ePoE lub 12 VDC. Obrót w trzech osiach. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria WizMind S |
| Element czujnikowy | 1/1,8” 4-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,0007 luksa przy F1,6 (kolor, 30IRE) 0,0004 luksa przy F1,6 (cz.-b., 30IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodu, inteligentne wykrywanie obiektów, SMD 3.0, AI SSA, wykrywanie twarzy, zliczanie osób, mapa cieplna, metadane wideo, inteligentne wyszukiwanie, inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 50 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 112° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, zasady IVS, ochrona obwodu z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, obiekt dodany i zniknięty, liczenie osób, metadane, inteligentna detekcja dźwięku, mapy cieplne |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD, AI SSA, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, Defog, Lustro, Maskowanie prywatności, Detekcja ruchu |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1 kanały wejściowe: styk mokry, 5 mA 3 V–5 VDC / 1 kanał wyjściowy: styk mokry, 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 512 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE/ePoE lub 12 VDC/podstawowe: 4 W (12 VDC); 5,8 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence wł.+IR wł.): 6,2 W (12 VDC); 8,3 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















