IPC-UFW3559S-S-IL - 2,8 mm - 5 Mpix, 30 m IR i 30 m biały LED, MIC, SMD Plus
Kamera typu bullet z serii WizSense z technologią inteligentnego podwójnego oświetlenia, dioda LED o zasięgu 30 m w podczerwieni i 30 m w bieli, IVS (ochrona obwodowa), wykrywanie osób, SMD Plus (wykrywanie osób i pojazdów), 5 Mpix przy 20...
Kod produktu: 2404-047 EAN: 6939554946073 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera typu bullet z serii WizSense z technologią inteligentnego podwójnego oświetlenia, dioda LED o zasięgu 30 m w podczerwieni i 30 m w bieli, IVS (ochrona obwodowa), wykrywanie osób, SMD Plus (wykrywanie osób i pojazdów), 5 Mpix przy 20 s/s, f=2,8 mm (kąt 111°), mechaniczny filtr podczerwieni D/N, PoE lub 12 VDC/2,2-5,5 W, metalowa, biała, IP67.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Seria | Seria WizSense | Element detekcyjny | 1/2.9" CMOS |
| Czułość na światło | 0,007 Lux@F1.6(kolor,30IRE) 0.0007 Lux@F1.6(B/W,30IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); SMD; inteligentne wyszukiwanie |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); wykrywanie osób; SMD Plus (wykrywanie osób i pojazdów) |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 30 m (IR 850 nm) 30 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | stały |
| Soczewka | 2,8 mm |
| Kąt kadrowania (poziomy) | 111° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2560 × 1920 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 2960 × 1668@(1-20 fps)/2688 × 1520@(1-25/30 fps) strumień podrzędny: 704×576@(1-25 fps)/704×480@(1-30 fps) |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ | Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, DoLynk Care management |
| Camera Pan | 0°-360° |
| Camera Tilt | 0°-90° | Camera Tilt (Roll) | 0°-360° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | Integrated microphone |
| SD card | Micro SD card (256 GB); FTP |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2.2 W (12 VDC); 2,9 W (PoE) Maks. (H.265 + maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + ciepłe światło + IVS): 4,6 W (12 VDC); 5,5 W (PoE) |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















